Rasy psów, pies, psy

Kierując się przy wyborze psa tylko wyglądem zewnętrznym, nie zastanawiając się nad historią danej rasy, jej charakterem i przydatnością, można doznać niemiłego rozczarowania. Dlatego też celem portalu rasy-psow.com jest zapoznanie licznych w kraju miłośników i posiadaczy psów z charakterystyką każdej rasy.
 
Nie pamiętasz hasła? Konto? Zarejestruj się!

Rasy psów


Projekt:
Katarzyna Marszewska K. Marszewska
Welcome, Guest
Please Login or Register.    Lost Password?
Adopcja Sigmy w typie akity (1 viewing) (1) Guest
Go to bottom Favoured: 0
TOPIC: Adopcja Sigmy w typie akity
#185
Adopcja Sigmy w typie akity 1 Year, 6 Months ago Karma: 0  
Do adopcji dwuletnia suczka Sigma w typie akity. Jest psem o niespotykanej inteligencji, jest oddana jednemu właścicielowi. Jest bardzo wierna i posłuszna ale pilnuje swojej własności (np. kości).Na spacerach Sigma zachowuje się nienagannie. Może chodzić na smyczy jak i bez. Uwielbia wycieczki i nie boi się pływać (zwłaszcza za swoim właścicielem). Do samochodu wchodzi ale na początku jest zestresowana (choroba lokomocyjna) jednakże Aviomarin daje radę Daje się kąpać bez problemu. Na spacerach uwagę skupia na właścicielu. W nieznanym miejscu chodząc bez smyczy nie oddala się daleko i to ona pilnuje się właściciela, nie na odwrót . Przychodzi na zawołanie. Jest wielką miłośniczką frisbee. Nie szczeka zbyt dużo, a jeśli już, to bardziej przypomina to "psi śpiew".


Zainteresowanych proszę o kontakt, nr tel.: 500 559 394 lub mail mmwwisniewska@gmail.com

W razie problemów z oduczeniem pilnowania własności opłacam w 100% szkolenie przeprowadzone przez profesjonalnego trenera.

Link do ogłoszenia:
olx.pl/oferta/czworonozny-przyjaciel-do-...-CID103-IDe2AMJ.html
MalwinaWiska (User)
Fresh Boarder
Posts: 1
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Logged Logged  
 
Last Edit: 2016/02/20 14:56 By MalwinaWiska.
 
The administrator has disabled public write access.  
Go to top